888sport maksed

888sport payments Erinevad makse- ja sissemaksete viisid. Firma 888sport on mitmes mõttes väga kaasaegne ja hästi hallatud, ehkki koefitsentide pakkumine ei ole atraktiivne (peale Premier League, kus briti kihlveovahendajate koefitsendid on alati parimad).

See, milles kihlveod on juhindunud oma tegevuse algusest, on mh veebipõhine tegevus, aga ka kaasaegsed maksete aktsepteerimise viisid. Nii deposiitide (ehk maksete tegemisel oma kontole mängija poolt nende hilisemaks panustamiseks) kui ka väljamaksete tegemisel kontolt võitude korral toimib firma väga kiirelt.

888sport kasutab enamikke kaasaegsed makseviise, millest enamus on muidugi online maksed. Peale koheste maksesüsteemide aktsepteeritakse ka pangatšekke ja paypal, yetipay, bluecash jms tüüpi makseid. Loomulikult on kasutajal võimalik kasutada ka tavalist sularaha sissemakse saaja kontole, märkides vastavad anded makseselgitusse, seda kas aktsepteeritaval sissemaksevormil või pankades ja postkontorites. Loomulikult peab oma kontolt väljamakset tegev mängija täitma paari kindlat tingimust, mis on kindlaks määratud ja edastatud kihlveovahendaja poolt igal mängus osalemise etapil.

888sport maksed
4 (80%) 3 votes