888sport support

888sport contact Tehniline abi 888spordil. 888sport tehnilist abi võivad kasutajad saada 8 juhtivas keeles, ehk keeltes, mida kasutavad kõige tihedamini registreerinud kliendid, pidades silmas nende rahvust. Päringud on parim saata alati inglise keeles, kuna see tagab võimalikult kiire vastuse tehnilise abi töötajate poolt.

Peale ingliskeelse support 888sport variandi on saadaval ka abi hispaania, rootsi, taani, rumeenia ja itaalia keeles.

Kahjuks võib iga küsimuse läbivaatamine selles firmas osutuda üsna pikale venivaks, seega taotlust saates tasub kohe kannatlikkust varuda. Hilisemalt 24 tunni jooksul saame alati vastuse – meil on ju tegemist ühe usaldusväärseima veebipõhise kihlveovahendajaga.

Mistahes ettepanekud, reklamatsoonid või küsimused 888sport tehnilisele abile on kõige parem saata vastava vormi abil. Vorm võimaldab kohe valida teate teema ja probleemi liigi ning saada teate online saatmise kinnituse. Loomulikult võib klient saata teate ka iseseisvalt tavalisel teel, ehk e-posti sõnumiga tehnilise abi aadressil. Peale selle on neil, kes eelistavad vahetut kontakteerumise viisi, võimalus helistada telefonil (peamiselt 0 800), mis töötavad alates 9 hommikul kuni 10 õhtul Inglismaa, Kanadas, Iidimaal ja Indias.

888sport support
5 (100%) 2 votes